Umów się na wizytę

lub zostaw nam informacje, a do Ciebie oddzwonimy

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania zgłoszenia. Spróbuj Ponownie
32 418 04 84
Plebańska 3/5, 44-100 Gliwice

Nowy uśmiech w jeden dzień!

Poznaj metodę All-On-4®

Umów się na wizytę!

Podczas większości konsultacji implantologicznych Pacjenci zadają pytanie „Jak można przywrócić uśmiech w jeden dzień?”. Osobom, które zostały z różnych powodów zmuszone do korzystania z protez zębowych trudno uwierzyć, że w trakcie jednej wizyty jesteśmy w stanie nie tylko wszczepić implanty, ale również założyć most tymczasowy, który będzie wyglądał jak naturalne zęby.

Umów się na wizytę!

Jak, to jest możliwe?

Aby móc odpowiedzieć na tak postawione pytanie powinniśmy rozpocząć od omówienia samej koncepcji leczenia metodą All-on-4®

All-on-4® jest, to metoda odbudowy uśmiechu oparta na 4 implantach.  Ta innowacyjna technika odbudowy uzębienia została opracowana przez firmę Nobel Biocare światowego lidera w dziedzinie uzupełnień stomatologicznych wspartych na implantach. Podstawą koncepcji leczenia według procedury All-on-4® jest zapewnienie Pacjentom możliwości przywrócenia uśmiechu w dosłownie jeden dzień i bez konieczności przeszczepu kości.

Umów się na wizytę!

Czy zabieg All-on-4® jest 
dla wszystkich? Komu dedykowana jest metoda 
All-on-4®?

Zabieg został opracowany z myślą o Pacjentach z poważnymi brakami zębowymi, którzy są zmęczeni noszeniem wyjmowanych protez zębowych. Omawiana metoda leczenia jest przygotowana również dla osób, którym braki w kości uniemożliwiły szczepienie implantów w konwencjonalny sposób. Również osoby z poważnymi schorzeniami przyzębia znajdą ratunek w poprawie swojej jakości życia, wyglądu i odzyskają radość uśmiechania się.

Ważnym pytaniem jest, czy zabieg może być bolesny?

To może być zaskoczeniem, ale zabieg All-on-4® jest bezbolesny. Zawdzięczamy, to skutecznemu znieczuleniu komputerowemu. Jednak, jeśli poczują Państwo dyskomfort, może również zapewnić znieczulenie w formie sedacji wziewnej lub wykonać narkozę pod opieką anestezjologa.

Metoda All-on-4® krok po kroku

1

Wprowadzenie implantów

Chirurg umieszcza 4 tytanowe implanty w kości szczęki i/lub żuchwy w punktach zaplanowanych wcześniej na podstawie tomografii pacjenta.

2

Łącznik Multi-unit

Do implantów mocuje się specjalne łączniki, na których potem zamontuje się stały most.

3

Tymczasowy most

Tymczasowy most 
jest przykręcony na stałe już w dniu zabiegu chirurgicznego. Most jest 
w pełni funkcjonalny 
i bardzo estetyczny.

Umów się na wizytę!

Metoda All-on-4®

krok po kroku

Biblioteka Uśmiechu

Zobacz jak zmieniamy Wasze uśmiechy

Przejdź do Biblioteki Uśmiechu

Potrzebujesz nowego uśmiechu?

Nie zwlekaj i zapisz się na pierwszą wizytę już teraz!

Umów się na wizytę!