Umów się na wizytę

lub zostaw nam informacje, a do Ciebie oddzwonimy

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania zgłoszenia. Spróbuj Ponownie
32 418 04 84
Plebańska 3/5, 44-100 Gliwice
powrót

Konsultacje i Diagnostyka

Kompleksowe podejście do Państwa uśmiechu.

Początek drogi do wymarzonego uśmiechu

Nawet przy rozmowie o pojedynczym zębie, odnosimy się do całej jamy ustnej oraz ogólnego stanu zdrowia. Dbamy o to, aby przekazać w przystępny sposób informacje o zdrowiu Państwa uzębienia. Przeprowadzamy dokładnie badania stanu zębów, błony śluzowej oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Efektem badań jest wykonany w formie papierowej profesjonalny plan leczenia wraz z kosztorysem. Dzięki temu z góry wiemy, jakie zabiegi musimy wykonać, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Wszystko na miejscu - pracownia rentgenowska

W naszej pracowni rentgenowskiej możemy wykonać dla Państwa zdjęcia pantomograficzne, przylegające, punktowe, cefalometryczne oraz tomografię komputerową. Tomografia zapewnia dokładne, trójwymiarowe odwzorowanie budowy anatomicznej bez zniekształceń i powiększenia, a także pozwala na uzyskanie poprzecznych przekrojów dowolnego fragmentu szczęki, żuchwy, stawów lub zatok pod dowolnym kątem. Dzięki temu możemy kompleksowo wykonać całą diagnostykę na miejscu i na jej podstawie przedstawić Państwu przygotowany plan leczenia.

Działając zgodnie z wymaganiami określonymi w Art. 32c pkt. 2 Ustawy z dnia 29 listopada 2000 r. Prawo atomowe (tekst jednolity Dz.U. 2023, poz. 1173 z późn. zm.) informujemy, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie odnotowano wpływu prowadzonej działalności na zdrowie ludzi i na środowisko, oraz że nie wystąpiły uwolnienia substancji promieniotwórczych do środowiska w związku z prowadzoną działalnością.

Umów się na wizytę!

Cennik

Konsultacja wraz z planem leczenia i zdjęciem panoramicznym

250 zł

Zdjęcie panoramiczne

100 zł

Tomografia szczęki i żuchwy

400 zł

Wizyta kontrolna

100 zł

przejdź do pełnego cennika