Umów się na wizytę

lub zostaw nam informacje, a do Ciebie oddzwonimy

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania zgłoszenia. Spróbuj Ponownie
32 418 04 84
Plebańska 3/5, 44-100 Gliwice
powrót

Higienizacja i Wybielanie

Najprostszy sposób dbania o biały i promienny uśmiech.

Promienny uśmiech i dobry stan jamy ustnej zależą od wielu czynników. Zęby mogą zmieniać swój odcień oraz strukturę wraz z wiekiem, ale wpływ na ich kondycję ma również to, jakie spożywamy pokarmy, co pijemy, a także jaki styl życia prowadzimy.

Higienizacja zębów – podstawa zdrowia jamy ustnej

W efekcie jesteśmy stale narażeni na odkładanie się kamienia nazębnego, który nie tylko nieestetycznie wygląda, ale też może przyczyniać się do infekcji, powodować nieświeży oddech, a nawet krwawienia dziąseł. Wybielanie zębów warto rozpocząć więc od tzw. higienizacji, czyli usuwania nagromadzonego kamienia nazębnego. W naszej klinice wykonujemy zabiegi w pełni bezpieczne dla pacjenta, podczas których zęby zostają wypolerowane oraz oczyszczone z wszelkich osadów. Na zabieg składa się również fluoryzacja zapobiegająca powstawaniu próchnicy i wzmacniająca szkliwo. Ta metoda nie tylko pozwala cieszyć się czystym, promiennym uśmiechem. Dodatkowo prawidłowo przeprowadzona higienizacja pomaga chronić dziąsła, wspomagając odbudowę mikrouszkodzeń.

Profesjonalne wybielanie zębów

Oferujemy również profesjonalne wybielanie zębów lampą lub przy pomocy wygodnych nakładek, dzięki którym uzyskuje się spektakularny efekt wybielający. Stosujemy nowoczesne techniki, dbając przede wszystkim o komfortową atmosferę. Ważną zaletą wybielania lampą jest natychmiastowy efekt podtrzymywany wybielaniem nakładkowym, które oferujemy w pakiecie, dzięki czemu efekt utrzymuje się przez długi czas, a pacjent posiadający zindywidualizowane nakładki może go co kilka lat odświeżać.

Jak przygotować się do wybielania zębów?

Bardzo ważne jest aby przed wybielaniem sprawdzić stan zębów oraz dziąseł i jeśli jest potrzeba to odpowiednio je zabezpieczyć. Pozwoli to na przeprowadzenie zabiegu w bezpieczny i przewidywalny sposób. Jeśli mają Państwo ochotę na uzyskanie nowego, białego uśmiechu, zapraszamy do kontaktu.

Umów się na wizytę!

Cennik

Wybielanie nakładki

1 300 zł

Wybielanie pakiet

2 100 zł (bezpłatna higienizacja)

Higienizacja

450 zł

Wybielanie lampą

1 000 zł

przejdź do pełnego cennika