Umów się na wizytę

lub zostaw nam informacje, a do Ciebie oddzwonimy

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania zgłoszenia. Spróbuj Ponownie
32 418 04 84
Plebańska 3/5, 44-100 Gliwice
powrót

Chirurgia Stomatologiczna

Inwazyjne leczenie zębów

Chirurgia na najwyższym poziomie

W gabinecie dentystycznym Piotrowscy&Bejnarowicz usługi świadczone z zakresu chirurgii stomatologicznej wyróżniają się bardzo wysokim poziomem. Nasz zespół stale kształci się w tym kierunku, dzięki czemu jest w stanie zapewnić swoim pacjentom nowoczesne rozwiązania, które przekładają się na zdrowy i estetyczny wygląd uzębienia.

Skorzystać mogą chociażby z implantów i protez najnowszej generacji. Ponadto podczas zabiegów wykorzystujemy wyłącznie najlepszy sprzęt, który pozwala w pełni kontrolować każdy zabieg. Zapewnia jednocześnie odpowiedni komfort naszym pacjentom. Zalicza się do nich. m.in. mikroskop oraz znajdująca się na miejscu pracownia rentgenowska.

Jakie zabiegi wykonuje chirurg stomatolog?

Do najczęstszych zabiegów wykonywanych przez chirurga stomatologicznego należy ekstrakcja zęba. Dotyczy ona przede wszystkim zębów mądrości. Czasem może się jednak okazać, że z różnych przyczyn leczenie zachowawcze jest niewystarczające, wówczas zaleca się usunięcie zęba. Co ważne, przeprowadzić można również ekstrakcje zębów zatrzymanych lub niewyrzniętych.

Do innych zabiegów chirurgicznych zalicza się: resekcję wierzchołka korzeni, plastykę połączeń z zatoką szczękową, podcinanie wędzidełek, usunięcie zmian zapalnych błony śluzowej czy odsłanianie zębów zatrzymanych w łuku.

Umów się na wizytę!

Cennik

Usunięcie zęba 1-3

500 zł

Usunięcie zęba 4-5

600 zł

Usunięcie zęba 6-7

700 zł

Usunięcie ósemki

800 zł

Usunięcie ósemki zatrzymanej / zęba zatrzymanego

1 050 zł

Rozszczepienie wyrostka

2 000 zł

Zamknięcie połączenia z zatoką

800 zł

przejdź do pełnego cennika