Umów się na wizytę

lub zostaw nam informacje, a do Ciebie oddzwonimy

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
Ups! Coś poszło nie tak podczas wysyłania zgłoszenia. Spróbuj Ponownie
32 418 04 84
Plebańska 3/5, 44-100 Gliwice
powrót

Higienista

Krzysztof Jakóbik

Jestem absolwentem higieny dentystycznej i ratownictwa medycznego, członkiem Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej oraz wieloletnim wykładowcą w szkołach policealnych kształcących asystentki i higienistki stomatologiczne. Mam na koncie liczne publikacje medyczne. Stomatologia, a w szczególności profilaktyka stomatologiczna, to moja pasja.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą, którą od lat poszerzam dzięki pracy z Pacjentem oraz udziałowi w licznych szkoleniach i warsztatach. W mojej praktyce stosuję podejście Evidence Based Dentistry, które łączy najnowocześniejszą, popartą dowodami naukowymi wiedzę, doświadczenie własne oraz potrzeby Pacjenta. Jestem pomysłodawcą i współorganizatorem Perio Holistic Dental Academy – ogólnopolskich konferencji dla zespołów stomatologicznych.

Uwielbiam pracę kliniczną z Pacjentem. Ściśle współpracuję z lekarzami dentystami, planując leczenie według najnowocześniejszych standardów. Rekomenduję profilaktykę domową, wykorzystując sprawdzone rozwiązania technologiczne.